2013
VIII. ročník - BĚHU PRO RADOST
Zdislavice - 1. červen 2013
Předškolní dívky I. - do r. 2008 - 250 m
1. |
Nevšímalová T. |
Chmelná |
1:49,4 |
2. |
Martínková A. |
Zdislavice |
2.24,0 |
Předškolní chlapci I - do r. 2008 - 250 m
1. |
Hlaváček J. |
Vlašim |
1:30,4 |
2. |
Krucký T. |
Domašín |
1:40,8 |
3. |
Reichel Fr. |
Čerčany |
1:43,7 |
4. |
Jánošík D. |
Vlašim |
1:47,8 |
5. |
Melichar J. |
Zdislavice |
2:32,2 |
Předškolní dívky II. - 2006 - 2007 - 250 m
1. |
Chmelová M. |
Světlá n. S. |
1:14,4 |
2. |
Naňáková N. |
Zdislavice |
1:39,8 |
Předškolní chlapci II. - 2006 - 2007 - 250 m
1. |
Zavadil J. |
Vlašim |
1:02,7 |
2. |
Růžička A. |
Zdislavice |
1:08,9 |
3. |
Krucký O. |
Vlašim |
1:16,5 |
4. |
Nevšímal L. |
Chmelná |
1:17,5 |
5. |
Reichel W. Jan |
Čerčany |
1:31,6 |
6. |
Bouček T. |
Zdislavice |
1:36,4 |
Nejmladší žákyně - 2004 - 2005 - 250 m
1. |
Chmelová K. |
Hvězda SKP Pard. |
55,8 |
2. |
Hlaváčková E. |
Spartak Vlašim |
1:00,0 |
3. |
Tomková Z. |
Spartak Vlašim |
1.16,8 |
Nejmladší žáci - 2004 - 2005 - 250 m
1. |
Dvořák M. |
Zdislavice |
1:04,7 |
2. |
Procházka D. |
Zruč n. S. |
1:09,7 |
Nejmladší žákyně - 2002 - 2003 - 500 m
1. |
Michálková N. |
SK Slavia Pha |
3:06,9 |
2. |
Reichelová D. |
ŠSK Újezd n. L. |
3:19,0 |
3. |
Marešová T. |
Vlašim |
4:00,6 |
4. |
Nevšímalová Š. |
Chmelná |
4:06,3 |
Mladší žáci - 2000 - 2001 - 750 m
1. |
Čížek R. |
SVČ Ledeč n. S. |
2:44,8 |
2. |
Rezek J. |
Zruč n. s. |
3.03,5 |
3. |
Růžička J. |
Zdislavice |
3:21,0 |
Starší žákyně - 1998 - 1999 - 1 500 m
1. |
Kárníková L. |
SVČ Ledeč n. S. |
8:59,0 |
Starší žáci - 1998 - 1999 - 1 500 m
1. |
Filip D. |
Chmelná |
5:51,5 |
Ženy - 1995 a starší - 1 500 m
1. |
Michálková J. |
Praha |
7:33,4 |
2. |
Dubjáková B. |
Zruč n. S. |
8:58,6 |
Ženy - 1995 a starší - 9 000 m
1. |
Baštářová H. |
Bedrč |
48:12,5 |
2. |
Martínková M. |
Sokol Domašín |
49:48,3 |
3. |
Martínková V. |
Znosim |
50:01,8 |
Muži I. - 1978 - 1992 - 9 000 m
1. |
Pokorný M. |
Spartak Vlašim |
35:49,0 |
2. |
Kasík K. |
VP Tábor |
38:13,2 |
3. |
Veleta R. |
SVČ Ledeč n. S. |
39:53,8 |
4. |
Hejný M. |
Sokol Čechtice |
44:48,7 |
5. |
Jedlička R. |
Kladruby |
46:29,8 |
Muži II. - 1963 - 1977 - 9 000 m
1. |
Jánošík R. |
Spartak Vlašim |
37:37,9 |
2. |
Němec K. |
HZS Vlašim |
39:33,2 |
3. |
Horný P. |
SVČ Ledeč n. S. |
39:52,0 |
4. |
Špůrek P. |
Koloběžka Vracovice |
41:57,2 |
5. |
Dubják P. |
Zruč n. S. |
42:37,4 |
5. |
Brožík F, |
Pentar Vlašim |
51:24,3 |
Muži III. - 1953 - 1962 - 9 000 m
1. |
Pokorný M. |
Benešov |
49:40,3 |
Muži IV. - 1952 a starší - 9 000 m
1. |
Němec J. |
Lockar Vlašim |
40:00,6 |
2. |
Vosyka L. |
Turbo Chotěboř |
58:48,0 |
3. |
Mareš J, |
Benešov |
1.02:12,9 |
Mgr. Irena Králová, ředitel závodu
Mgr. Jiří Říha, hlavní rozhodčí